Гайсинські рятувальники отримали новий спецавтомобіль

29 грудня 2018 року 10  Державна пожежно-рятувальна частина, що розташована у м.Гайсин, отримала  новий  сучасно оснащений спецавтомобіль  на базі шасі МАЗ. Транспортний засіб, переданий від ДСНС України, має хорошу комплектність, зокрема,  тепловізор, який вкрай необхідний для проведення пошукових робіт під завалами та в задимлених приміщеннях.  Також автоцистерна оснащена засобами для індивідуального захисту особового складу, освітлення місця події, має підвищену прохідність, наприклад, по ґрунтових сільських дорогах. Отриманий пожежний автомобіль більш потужний за ті, що є у частині, адже перевозить більше вогнегасних засобів – це 4 тонни води і 400 літрів піноутворювача.

Привітати особовий склад частини з оновленням автопарку  завітав голова районної ради Григорій Боровий. Григорій Іванович подякував бійцям Служби 101 за їхню відданість обраній справі та зазначив, що, отримавши сучасну техніку, рятувальники Гайсинщини зможуть значно покращити виконання поставлених на них завдань.

Сертифікат на отримання нового автомобіля начальнику районного підрозділу Володимиру Морозу вручив заступник начальника Головного управління ДСНС України у Вінницькій області з реагування на надзвичайні ситуації Юрій Терентьєв.  Юрій Валерійович висловив слова вдячності Уряду, Міністрові внутрішніх справ Арсену Авакову та Голові ДСНС України Миколі Чечоткіну за таку значну підтримку рятувальників Вінниччини (крім Гайсинського, цього ж дня ключі від нових автомобілів отримали підрозділи в Калинівському, Тульчинському, Могилів-Подільському районах), та підкреслив, що  технічне переоснащення абсолютно всіх підрозділів Служби порятунку відбуватиметься й надалі.