ГАЙСИНСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ІНФОРМУЄ!

На виконання протокольного рішення №1 Гайсинської районної виборчої комісії від 31.08.2017 року “Про заміщення депутатів Гайсинської районної ради 7 скликання” розміщуємо звернення районної виборчої комісії до суб’єктів виборчого процесу по виборах депутатів до Гайсинської районної ради:

До Гайсинської районної виборчої комісії надходять усні та письмові звернення громадян з питання заміщення депутатів Гайсинської районної ради 7 скликання.

Гайсинська районна виборча комісія заявляє, що ніхто не має права втручатися в діяльність виборчої комісії, крім випадків, передбачених Законом.

Частиною третьою статті 19 Закону України «Про місцеві вибори» (далі – Закон) територіальні виборчі комісії зобов’язано діяти відповідно до Конституції України та законів України. Організацію роботи територіальної виборчої комісії врегульовано статтею 27 Закону та Порядком організації роботи та ведення діловодства у виборчих комісіях з місцевих виборів, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 5 вересня 2015 року № 228 (далі – Порядок).

За змістом ст. 20. п.1 Закону виборчі комісії з місцевих виборів є спеціальними колегіальними органами, ст. 25 п.1 вказує, що саме територіальна виборча комісія на період здійснення своїх повноважень забезпечує організацію і проведення місцевих виборів у межах повноважень та у порядку, передбачених цим та іншими законами України.

         Стаття 27 п.2. наголошує, що основною формою роботи виборчої комісії є засідання, п.4. – засідання виборчої комісії є повноважним за умови присутності на ньому більше половини членів комісії від складу цієї комісії.

Склад Гайсинської районної виборчої комісії  сформовано постановою Центральної виборчої комісії від 6 вересня 2015 року № 230 у складі 18 чоловік. Стаття 25 п.2 Закону зобов’язує члена комісії  скласти присягу. Станом на 31.08.17 р член комісії від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ” Вітінська Ірина Вікторівна такої присяги не склала. Відмова особи скласти присягу означає її відмову бути членом комісії.

Згідно вимог п.5. статі 25 Закону засідання виборчої комісії скликається з обов’язковим повідомленням усіх членів комісії про час, місце проведення засідання та його порядок денний і відповідно п.14. цієї статті рішення виборчої комісії приймається відкритим голосуванням більшістю голосів від складу комісії та набирає чинності з моменту його прийняття.

Заміщення депутатів Гайсинської районної ради 7 скликання проводитиметься неухильно з дотриманням ст. 90 Закону за рішенням територіальної виборчої комісії обраним депутатом визнається наступний за черговістю кандидат у депутати від місцевої організації партії.

Керуючись ст. 89 п. 8 Закону України «Про місцеві вибори», Постановою № 381 від 02.10.2015 року наступним у виборчому списку є Мамедгусейнов Зебіуллах Зейдуллахович, 01.06.1955 р.н., Громадянин України, освіта Загальна середня, Безпартійний, Головний старшина, Військова частина 4050, зареєстрований : 23700, Вінницька обл., м. Гайсин, вул. Чкалова, буд.6, закріплений за виборчим округом № 3, отримав 29,5775 %. від Гайсинської районної організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” та Слюсаренко Василь Васильович, 11.01.1969 р.н., Громадянин України, освіта вища, член Аграрної партії України, головний інженер-механік , філія „Золота Нива” ПрАТ „Зернопродукт МХП” Гайсинського району Вінницької області, зареєстрований : 23710, Вінницька область, Гайсинський район, с. Носівці,вул. Зрубна, буд. 2, закріплений за виборчим округом № 29, отримав 32,2537 %. від Гайсинської   районної   організації   Аграрної партії України.

Гайсинська   районна виборча комісія направить копії рішень про визнання обраним та реєстрацію депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати від місцевої організації партії до Центральної виборчої комісії невідкладно після їх прийняття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *