Гайсинська районна рада оголошує п’ятий районний конкурс розвитку територіальних громад

Відповідно до розпорядження голови районної ради Григорія Борового від 25 травня 2020 року  № 11 “Про п’ятий районний конкурс проєктів розвитку територіальних громад”  з 25 травня 2020 р. оголошено П’ЯТИЙ РАЙОННИЙ КОНКУРС ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД.

Метою Конкурсу є відбір проєктів розвитку територіальних громад, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету відповідно до Бюджетного кодексу України, а також інших джерел, не заборонених законодавством, і спрямовані на вирішення актуальних проблем розвитку територіальних громад та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації.

У Конкурсі беруть участь проєкти, розроблені та подані міською і  сільськими радами  Гайсинського району, проєкти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами, а також проєкти,  розроблені та подані органами місцевого самоврядування району спільно з громадськими організаціями і суб’єктами підприємницької діяльності в разі наявності договору про спільну діяльність.

Максимальний розмір гранту  становить 50 000 грн.

Кінцевий термін подання проєктів – до 17.00 год. 22 червня 2020 року. Оголошення результатів конкурсу – 25 червня 2020 року.

Проєкти подавати Виконавчому адміністратору конкурсу (відділ з питань соціально-економічного розвитку та комунальної власності виконавчого апарату районної ради, приміщення районної ради, к. 211).

Контактна особа: Уляна Калита, тел. 2-13-15, 2-22-21

Розпорядження голови районної ради від 25.05.2020 № 11

Положення про Конкурс

Вимоги до проєктів, що беруть участь у конкурсі