Гайсинська ОДПІ інформує

Про особливості визначення сум бюджетного відшкодування ПДВ сільськогосподарськими товаровиробниками

Державна фіскальна служба України листом від 24.03.2016 №9983/7/99-99-19-03-02-17 у зв’язку із надходженням численних звернень платників податків роз’яснила особливості визначення сум бюджетного відшкодування ПДВ сільськогосподарським товаровиробником у разі експорту власно виробленої сільськогосподарської продукції.

Лист Державної фіскальної служби України від 24.03.2016 №9983/7/99-99-19-03-02-17 розміщено за адресоюhttp://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/listi-dps/67345.html.

 

Урядом затверджено реформу Офісу великих платників податків

Міжрегіональне головне управління ДФС – Центральний офіс з обслуговування великих платників податків перейменують в Офіс великих платників податків ДФС. Відповідні зміни передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2016 року № 247.

Відтепер СДПІ у містах Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Луганську, Львові, Одесі та Харкові приєднуються до Офісу великих платників податків ДФС, утворюючи єдину юридичну особу, що дозволить:

–         створити єдиний центр прийняття управлінських рішень та контролю;

–         обирати кожному платнику зручне місце обслуговування протягом року; 

–         отримувати адміністративні послуги великими платниками в кожному територіальному підрозділі ОВПП;

–         скоротити процедури адміністративного оскарження (перехід з 2-рівневої до 1-рівневої );

–         оптимізувати організаційну структуру ОВПП з відповідним скороченням штатної чисельності та як наслідок посилення фінансової мотивації працівників.

У рамках реформи за кожною компанією буде закріплено податкового консультанта – координатора, який матиме можливість оперативного вирішення питань, пов’язаних з оподаткуванням.

Нагадаємо, що Концепцію реформування Центрального офісу з обслуговування великих платників в ДФС було представлено у листопаді минулого року.                              

 

У зв’язку з модернізацією електронних сервісів на веб-порталі ДФС відтепер інформацією з реєстрів ДФС, які є загальнодоступними, можна скористатися у режимі реального часу

Електронні сервіси «Дані про взяття на облік платників», «Дані реєстру платників ПДВ», «Реєстр платників єдиного податку», «Реєстр страхувальників», «Інформація про РРО» та «Інформація про книги ОРО», «Дані реєстру платників акцизного податку з реалізації пального», «Реєстр осіб, які здійснюють операції з товарами» розміщенні у режимі «Інформація з реєстрів» відкритої частини електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (оновлена версія), а також у вкладці «Інформація з реєстрів» в меню електронних сервісів на головній сторінці веб-порталу ДФС. 

 

За матеріалами сектору організації роботи Гайсинської ОДПІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *