Гайсинщина вшанувала пам’ять жертв війни

Однією з найбільш трагічних дат в історії нашого народу є день початку Великої Вітчизняної війни – 22 червня 1941 року. Відповідно до Указу Президента України щорічно 22 червня відзначається День скорботи і вшанування жертв війни в Україні.

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни 21 червня у Гайсині відбувся мітинг – реквієм біля Обеліску Слави. У заході взяли участь голова Гайсинської районної ради Григорій Боровий, начальник відділу культури і туризму Микола Ричков, голова районної ради ветеранів України Леонід Гоц, громадськість міста, представники ЗМІ.

З кожним роком серед нас залишається все менше і менше учасників і свідків тих подій. Але ми їх пам’ятаємо і не маємо права забувати адже в ім’я Батьківщини вони віддали найдорожче – життя. Бо поки живе пам’ять – живе людина.

Присутні вшанували пам’ять усіх, хто поліг на полі бою, загинув у фашистських концтаборах, помер від важких ран у роки Великої війни хвилиною мовчання та поклали вінки, корзини квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

Share to Facebook
Share to LiveJournal