Гайсинщина відзначила 75-ту річницю визволення

14 березня 2019 року Гайсинщина  відзначала  75-річчя визволення району від фашистських загарбників. На честь цієї дати в районному центрі відбувся мітинг-реквієм під назвою «Війна далеко, а пам’ять близько».  Початком святкових заходів стала урочиста хода під  марш у виконанні духового оркестру до  пам’ятника полеглим у роки Другої Світової війни, що у міському парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.   Керівники району , представники трудових колективів, навчальних закладів  поклали квіти до пам’ятника визволителям.  В пам`ять про всіх воїнів, що полягли у роки війни, була оголошена хвилина мовчання.

З нагоди дня визволення до жителів району звернувся голова районної ради Григорій Боровий:

– Щиро вітаю всіх, хто прийшов сьогодні вшанувати наших визволителів, які 75  років тому віддали життя заради мирного майбутнього рідної землі.  Пам’ять про тих, хто не шкодував себе, рятував Батьківщину і приніс Перемогу, живе понині і житиме вічно. Їхній приклад наслідують герої, які відстоюють нашу свободу та незалежність в зоні Операції об’єднаних сил на Сході країни. Їхній подвиг залишиться в пам’яті народу назавжди, вони –  гордість  й приклад для майбутніх поколінь. Зі святом вас, Слава Україні! – привітав  присутніх на мітингу керівник району.

Про земляків – ветеранів війни та праці, героїв та орденоносців розповів у своєму виступі заступник голови міської організації ветеранів війни та праці Сергій Сіберко.   Пісню «Ветерани» виконав хор ветеранів під керівництвом Тетяни Бурякововї; з літературною композиціє на тему війни і миру виступили артисти районного будинку культури.