Гайсинчани з почестями зустріли своїх героїв – воїнів 59 ОМПБ

Бійці народженої в боях 59 окремої мотопіхотної  бригади після тривалого перебування  на Східному рубежі  України  повернулися у м. Гайсин, на місце своєї дислокації.8 лютого 2019 року воїни урочистим маршем під оплески і вигуки «Слава Україні» пройшли центральною вулицею міста. Сотні гайсинчани тепло, радісно та з почестями зустріли своїх героїв, що понад 9 місяців  боронили позиції на Маріупольському напрямку. Особливі вітання  – плакати, жовто-блакитні кульки та патріотичні листівки – підготували захисникам учні міських шкіл.

З нагоди повернення бійців з фронту у районному будинку культури відбулися урочистості. Перед урочистостями всі присутні переглянули фільм про подвиги славетної 59-ї окремої мотопіхотної бригади. Під звуки урочистого маршу до залу було внесено Державний  Прапор України і бойовий прапор бригади. З поверненнням на мирну землю бійців щиро привітали народний депутат України Микола Кучер,  голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій,  голова районної ради Григорій Боровий і голова райдержадміністрації Владислав Уткін. Від  імені військового командування до військовослужбовців звернулися заступник командувача оперативного командування «Південь» полковник Олександр Губар і командир  59 ОМПБ   Олександр Шведюк.  Присутні на урочистостях вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів, які віддали своє життя за мирне майбутнє України.

За зразкове виконання службових обов’язків, особистий внесок у справу захисту територіальної цілісності України ряду бійців було вручено нагороди від Міністерства оборони України та від командування бригади, почесні грамоти обласної Ради і облдержадміністрації, районної ради і райдержадміністрації.

По закінченню урочистої частини бійці мали змогу подивитися святковий концерт, підготовлений на їхню честь працівниками культури району.