Гайсинчани урочисто відзначили День Перемоги

Урочисто відзначили  гайсинчани День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Схиливши голови перед пам’яттю мільйонів співвітчизників, життя яких забрала страшна війна, жителі району взяли участь меморіальних заходах біля обелісків Слави,  пам’ятників загиблим воїнам та біля пам’ятних знаків у всіх територіальних громадах  району.

9 травня 2019  року мітинг з нагоди Дня Перемоги відбувся в Гайсині. Масовою участю у мітингу гайсинчани висловили глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки, та схилили голови перед пам’яттю співвітчизників,   які загинули на фронтах, у партизанському та національно-визвольному підпіллях, рухах опору, концентраційних таборах та на примусових роботах Під урочистий марш у виконанні духового оркестру колона ветеранів війни і праці, воїнів-афганців, учасників антитерористичної операції,  керівництва району і міста, громадськості пройшла до пам’ятника загиблим воїнам у міському парку, а потім до Обеліска Слави.

На мітингу з нагоди Дня Перемоги над нацизмом виступив голова районної ради Григорій Боровий.  Вітаючи гайсинчан з цим великим святом, Григорій Іванович з  глибокою повагою і скорботою згадав загиблих воїнів та партизанів, жертв війни  та окупації, матерів і вдів, що не дочекалися своїх синів і чоловіків і несли на своїх плечах найважчий тягар повоєнної відбудови. Керівник району висловив переконання,  що український народ відстоїть   свою правду, свій мир, своє майбутнє і у нинішній війні, що триває на сході України.

З вітальним словом до гайсинчан звернулися  міський голова Анатолій Гук та начальник Гайсинського гарнізону, командир 59 окремої мотопіхотної бригади, полковник Володимир Шведюк.

Зворушив учасників мітингу виступ учасника бойових дій, жителя с.Михайлівка Григорія Чуйнишина. Поділившись  своїми спогадами про часи воєнного лихоліття,    Григорій Іванович з болем висловився про нинішні злочини російських окупантів на Сході України – нащадків воїнів, що спільно з українцями понад 7 десятиліть тому тому рятували світ від нацистів.

По завершенню мітингу у районному будинку культури відбувся святковий концерт.