Фестиваль”Різдвяне диво” вже вп’яте відбувся на Гайсинщині

10 січня 2018 року, у  дні світлих Різдвяних свят, у великому родинному колі працівників культури Гайсинщини вже вп’яте  відбувся традиційний   мистецький фестиваль «Різдвяне диво», що популяризує давні українські різдвяні  традиції  – вертепні дійства,  колядки та щедрівки. На нього з’їхалися колядники і щедрувальники з усього району, які підготували для гостей емоційно багате, барвисте, щире різдвяне дійство. Послухати фольклорні колективи, оглянути різдвяні експозиції народних умільців завітали голова районної ради Григорій Боровий, заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, начальник відділу культури і туризму РДА Микола Ричков.

За підсумками журі районного фестивалю народної творчості «Різдвяне диво» у номінації «Краща Різдвяна зірка» І місце посіла Грузька, ІІ – Карбівська, ІІІ – Жерденівська  сільські  територіальні громади.  У номінації «Краща Різдвяна експозиція» переможцями стали:  І місце  – Краснопільська і Харпацька територіальні громади, ІІ місце – Кунянська і Кіблицька територіальні громади. Також були відзначені громади, які найкраще представили кутю та різдвяну випічку: І місце розділили Кунківська і Бубнівська, ІІ отримала Чечелівська громада.

Будемо сподіватися, що цей рік буде щасливим для кожного гайсинчанина, а Різдвяна зоря укріпить вірою душі та зігріє любов’ю серця.