До уваги представників малого та середнього бізнесу

Агенція регіонального розвитку Вінницької області запрошує представників малого та середнього бізнесу, а також місцевої влади та територіальних громад Вінницької області взяти участь у Презентації-Ярмарку «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями»,  який відбудеться 17 квітня 2019 року о 10:00 за адресою:  м. Вінниця, вулиця 600-річчя, 17, 3 поверх (ТРЦ «Мегамолл»).

В Україні доступ до фінансування став однією з найбільших перешкод для розвитку малого та середнього бізнесу. Лізинг  є  надійною та адекватною формою фінансування довгострокових інвестицій, що забезпечує підтримку малому та середньому бізнесу.  За 9 місяців 2018 року підприємства України отримали в лізинг техніки та обладнання на суму понад 17 млрд грн.

Захід проводиться з метою інформування суб’єктів підприємницької діяльності про суть та види лізингу, його переваги для бізнесу, особливості лізингових умов для різного обладнання та техніки, можливості оптимізації та розвитку  бізнесу за рахунок фінансування від лізингових компаній. Під час ярмарку передбачено презентації лізингових продуктів від провідних  компаній галузі – учасників Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців».

Захід організовано Асоціацією «Українське об’єднання лізингодавців» в співпраці з Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору», Агенцією регіонального розвитку Вінницької області та органами місцевої влади.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: http://bit.ly/Vin_16042019  Учасникам надаються роздаткові навчальні матеріали.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до оргкомітету: тел 57-57-24, 57-57-28 або на e-mail: ardvin.org@gmail.com