До уваги представників аграрного бізнесу: “Ярмарок кредитів”

Агенція регіонального розвитку Вінницької області  повідомляє, що 14 лютого 2019 року відбудеться щорічний “Ярмарок кредитів” для представників аграрного сектору Вінниччини. Захід відбудеться за адресою: м.Вінниця, 600-річчя, 17, 3-й поверх (ТРЦ “Мегамолл”), початок о 10.00 год.

Захід присвячений: інформуванню суб’єктів аграрного бізнесу про доступні фінансові продукти, нові тенденції на ринку фінансових послуг, механізми залучення фінансових та матеріально-технічних ресурсів для ведення агробізнесу, презентації державних програм підтримки аграрного бізнесу у 2019 році. Під час “Ярмарку кредитів” планується провести дослідження потреб представників сільськогосподарських підприємств.

До 10 лютого 2019 року  підтвердити участь у заході та зареєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1c6zzv34pUmDggnckdZuTD1RdRuuL03wpgNplsaj9d_Q/edit

Питання  організаторам по e-mail: ardvin.org@gmail.com. Усім зареєстрованим учасникам заходу Агенцією буде організовнао розсилку презентацій доповідей експертів, контактів компаній з обслуговування сільськогосподарських підприємтсв та фото заходу.

Програма “Ярмарку кредитів”