До уваги місцевих рад району: збір інформації про туристичні об’єкти

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування у партнерстві з Вінницьким туристичним клубом “Бідняжка” розпочинає реалізацію проєкту “Локальний туризм” та здійснює  збір інформації про туристичні об’єкти Вінниччини. Адже саме зараз тема розвитку місцевого туризму актуальна як ніколи. Мета проєкту – промоція та популяризація туристичних місць нашої області, допомога об’єктам туризму з привабленням гостей, сприяння внутрішньому туризму, заохочення людей до  вивчення історії, культури, природи рідного краю.

У результаті буде сформовано електронний довідник, який вміщуватиме інформацію про всі туристичні місця Вінниччини. Довідник міститиме такі рубрики:
 Зелені садиби,
 Музеї,
 Будинки видатних людей,
 Палаци,
 Архітектура,
 Заповідні та паркові зони,
 Фестивалі,
 Святкування,
 Обряди,
 Мистецькі резиденції,
 Культурні кластери,
 Крафтове виробництво,
 Домашні господарства
Для наповнення вищевказаного довідника ВОАОМС просить мысцевы ради надати інформацію згідно  з Анкетою: https://docs.google.com/forms/d/1_rS4SR2T38G6VdikOfW- gX081B_rRTIyucWgS82TswA/viewform?fbclid=IwAR15CPVTgX_xuB24QSBVCU  Ce6g6JluR6qln9ZZ5iBdzuVD0WQ9gfIDGYM5w&edit_requested=true, а також додаткову (більш повну, детальну інформацію) у вигляді презентації з  контактами, фото-архіву і/чи посилання на відео в YouTube на ел.пошту Асоціації (voaoms@gmail.com) з поміткою в темі листа «Локальний туризм_назва громади».

Посилання на сайт та презентацію про Вінницький туристичний клуб «Бідняжка» – https://tcb.com.ua, https://drive.google.com/file/d/1wFWBVLHziR7CKBjryHTbDdgcvdhHemw9/view? usp=sharing
Важливо, що варто враховувати весь об’єм обмежень та можливостей, які можна продемонструвати в умовах карантину та для запобігання поширенню захворювання на COVID-19 (наприклад, фестивалі цьогоріч не будуть актуальні, але риболовля, відпочинок подалі від міста та скупчень людей, сімейні тури – як ніколи стануть популярними).