До уваги міської та сільських рад району!

                  Гайсинська районна рада                         оголошує  третій районний  конкурс проектів  розвитку територіальних громад                                          

 

Відповідно до розпорядження голови районної ради Г.І. Борового  від 11 липня 2018 року  № 13 “Про третій районний конкурс проектів розвитку територіальних громад”  з 11  липня 2018 року оголошено ТРЕТІЙ РАЙОННИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД.

Метою Конкурсу є відбір проектів розвитку територіальних громад, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету відповідно до Бюджетного кодексу України, а також інших джерел, не заборонених законодавством, і спрямовані на вирішення актуальних проблем розвитку територіальних громад та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації.

У Конкурсі беруть участь проекти, розроблені та подані міською і  сільськими радами  Гайсинського району, проекти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами, а також проекти,  розроблені та подані органами місцевого самоврядування району спільно з громадськими організаціями і суб’єктами підприємницької діяльності в разі наявності договору про спільну діяльність.

Максимальний розмір гранту – 40 000 грн.

Кінцевий термін подання проектів – до 12.00 год. 10 серпня 2018 року.

Проекти подавати Виконавчому адміністратору конкурсу (відділ з питань соціально-економічного розвитку та комунальної власності виконавчого апарату районної ради, приміщення районної ради, к. 211).

Контактна особа: Калита Уляна Павлівна, тел. 2-13-15, 2-22-21

Детальна інформація про Конкурс