ДО УВАГИ МІСЬКОГО, СІЛЬСЬКИХ ГОЛІВ ТА ГОЛІВ ОТГ!!!

АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

запрошує голів міських, районних, селищних та сільських рад, об’єднаних територіальних громад Вінницької області, а також представників громад та громадських організацій 16-20 квітня 2018 року взяти участь у тренінгу з питань електронного врядування, застосування нових технологій та підходів в управлінні територіями та наданні адміністративних послуг.

Враховуючи, що в області проходить процес децентралізації і більше повноважень делегується ОТГ, даний тренінг буде актуальним і для керівників та заступників новостворених громад.

Даний захід є інноваційним та важливим з точки підвищення спроможності та конкурентоздатності громад регіону. В якості експертів запрошено спеціалістів, які мають значний досвід у розвитку електронного врядування в країнах Східної Європи, зокрема запрошені урядом України для консультування Державного агентства з питань електронного урядування України.

Тренінг складається із 2 частин:

– перша частина (16-18.04.2018 року) для керівників чи заступників громад;

– друга частина (19-20.04.2018 року) для представників громадських організацій (агенцій, асоціацій та інше), що відіграють важливу роль в розвитку громад;

Для участі в І частині тренінгу організаційний внесок становить 3500 грн. на одну особу. У вартість входить участь в тренінгу, проживання в 2-х місному номері, кава-брейк, харчування, роздаткові матеріали.

Для участі в II частині тренінгу організаційний внесок становить 2000 грн. на одну особу. У вартість входить участь в тренінгу, проживання в 2-х місному номері, кава-брейк, харчування, роздаткові матеріали.

У зв’язку із обмеженою кількістю місць (25 учасників) та необхідністю наявності оригіналів фінансових документів для Державної казначейської служби України просимо до 14:00 год. 23 березня 2018 року поінформувати про участь у заході за тел.: 0432 57-57-24, 57-57-28 або е-mаіl: ardvin.org@gmail.соm та сплатити до 14:00 год. до 27 березня 2018 року безповоротну фінансову допомогу (призначення платежу) Установі «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» (код ЄДРПОУ 40593257) на рахунок № 26003924419947, МФО 320478.

За більш детальною інформацією про захід звертайтесь до Агенції регіонального розвитку Вінницької області за тел.: 0432 57-57-24, 57-57-28 або е-mаіl: ardvin.org@gmail.соm .

Додаток: План заходу eGov курсу, на 1 арк.

 Директор

Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області»                        Наталія Гижко

План заходу eGov курсу

(16-18 березня)

День 1

 1. Формування політики електронного урядування та відповідальність за координацію та нагляд на рівні влади;
 2. Цифрова ідентичність – безпечний ключ для спілкування;
 3. Значення законодавчої бази та захисту даних;
 4. Цифрове суспільство для громадян – вітрини електронних служб – практичні приклади отримання послуг через цифрові комунікації з урядом.

День 2

 1. Оперативна сумісність як ключовий елемент цифрового зв’язку.

Що забезпечує технічна основа (Х-гоаd) і як вона працює?

 1. Комунікації між центральним та регіональним рівнями – виклики та можливості;
 2. Що таке розумне місто/громада і що таке місто/громада з послугами?
 3. Цифрові рішення для громадян на рівні місцевої влади – практичні приклади.

День 3

 1. Роль громадян у прийнятті рішень;
 2. Відкриті принципи управління;
 3. Круглий стіл – роль влади-місцевої влади-громадянина у побудові кращого суспільства;
 4. Резюме, відгуки, дискусії.

 

Курс демократії

(19-20 березня)

День 1

 1. Що таке електронне урядування для нас (загальне впровадження електронного урядування на рівні країни – рішення, цифровий ідентифікатор, права та інше)?
 2. Демократичні принципи побудови електронного уряду;
 3. Цифрове суспільство для громадян – демонстрація електронних послуг – практичні приклади отримання послуг через цифрові комунікації з урядом;

День 2

 1. Прозора робота міської влади
 2. Партисипативне бюджетування (бюджет участі) – як залучити громадян до побудови кращого міста;
 3. Семінар – як рухатися далі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *