До уваги керівників органів місцевого самоврядування району!

Український культурний фонд оголосив конкурсні програми на 2020 рік, де подавачами проектів можуть бути органи місцевого самоврядування. З 1 листопада проектні заявки можна подавати на наступні конкурсні програми, що будуть реалізовуватися 2020 року: «Аналітика культури»,«Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти»,«Інноваційний культурний продукт», «Інклюзивне мистецтво», «Аудіовізуальне мистецтво», «Знакові події», «Мережі й аудиторії», «Культурні столиці України», «Культура. Туризм. Регіони», «Культура заради змін». 

Відповідно до правил Фонду, співфінансування для проектів міжнародної співпраці є обовзковим і становить 30% проекту (або більше), для проектів національної співпраці – 20%, для індивідуальних проектів співфінансувіання не обов’язкове.

Вінницька обласна асоціація органів місцевого самоврядування пропонує допомогу в поданні проектних заявок, а також пошуку партнерів для реалізації проектів міжнародної співпраці. Крім того, Асоціація може стати внутрішніми партнерами в проектах територіальних громад, допомогти в написанні, реалізації та підготовці звітності.

За  питаннями звертатися до фахівців Асоціації за телефонами 096-679-2847 (Ольга Олійник) та 098-750-86-00 (Вікторія Захарчук).

Share to Facebook
Share to LiveJournal