До уваги голів органів місцевого самоврядування району

Надаємо до ознайомлення та врахування в роботі лист Національного банку України від 26.12.2017 року № 107-12-3068 про припинення поштового обслуговування у зв’язку з ліквідацією Управління національного банку України у Вінницькій оласті.

Інформаційне повідомлення

Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіонально\ мережі з 01 січня 2018 рку припиняється доставка корепонеденції відділеннями ПАТ “Укрпошта”, адресовано\ Національному банку України, за адресою : вул. Соборна, 36, м.Вінниця, 21100.

Для місцевих рганів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, соціаьного забезпечення, судів та правоохорнних органів, юридичних та фізичниї осіб (у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників Національного банку) Вінницького регіону, листування з питань, що належать до компетенції Національного банку Укра\ни, здійснюватиметься за поштовою адресою юридичної особи:

Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських метаів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінності, доходи і майно, що належать резиденту України і знаходяться за їїї межами, суб’єктів підприємницької діяльності Вінницької облатсі та м.Вінниці зддійснюватиметься у м.Києві за адресою: пл. Контрактова, 2-б, 2-й під’їзд, тел. (044) 230-17-69; адреса для листування: Національний банк України, вул. Інститутська, 9, м.Київ, 01601.