Депутати районної ради виділили 284 тис. грн. для створення “Долини УБД”

Гайсинська районна організація «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району» є найбільшою громадською організацією  у районі та однією з найчисельніших порівняно з іншими громадськими структурами атовців на теренах області. Сьогодні у її складі 1046 членів – бійців, які захищали та продовжують захищати рідну землю від російських окупантів.

Одним із напрямків роботи організації є психологічна реабілітація воїнів. З цією метою актив спілки, головою якої є Микола Данилюк, ініціювали створення реабілітаційного центру «Долина УБД» для атовців та членів їх сімей та активно власними силами займаються облаштуванням зони відпочинку поблизу Гайсина у місцевості, що називається Мар’янівська Березина, на березі річки Кублич.

Свою підтримку створення реабілітаційно-оздоровчого центру «ДОЛИНА УБД» надали депутати районної ради. Рішеннями 29 сесії районної ради 7 скликання було внесено зміни до Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни та інших категорій населення на 2018 – 2020 роки та до районного бюджету на 2020 рік, надавши фінансову підтримку ГО «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району»  в сумі 284000,00 грн для створення  «Долини УБД».