Депутати обласної Ради обговорили стан автомобільних доріг Гайсинського району

15 лютого 2018 року у м.Вінниця під головуванням Андрія Мельника відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку. В її роботі взяли участь представники департаментів житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури; фінансів; ДП «Вінницький облавтодор», Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації.

Під час засідання були розглянуті проекти рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року № 485 «Про Комплексну програму будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013-2018 роки»; «Про внесення змін та доповнень до Додатка 2 «Обласної програми будівництва та облаштування місцевих пунктів пропуску через українсько-молдавський державний кордон на 2017-2021 роки», затвердженої рішенням 24 сесії обласної Ради 7 скликання від 28 вересня 2017 року № 466; Про продовження строку виконання Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки».

Також обговорено розпорядження голови облдержадміністрації про затвердження Порядку відбору об’єктів вулично-дорожньої мережі населених пунктів для фінансового забезпечення виконання на них робіт за рахунок субвенції, що спрямовується в сферу дорожнього господарства, яким визначається процедура відбору об’єктів вулично-дорожньої мережі населених пунктів з метою подальшого розподілу на них субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування.

У роботі комісії взяв участь начальник загального відділу виконавчого апарату Гайсинської районної ради Василь Ткаченко. Депутати розглянули звернення депутатів Гайсинської районної ради щодо сприяння у налагодженні роботи Гайсинського дорожньо-ремонтного підрозділу філії «Немирівський райавтодор» для належного обслуговування доріг у Гайсинському районі. Члени постійної комісії одноголосно підтримали висновок про налагодження співпраці між «Вінницьким облавтодором» та вищезазначеним райавтодором. Крім того, у 2018 році передбачається виділення коштів та проведення ремонту ділянки об’їзної дороги, що розташована на східній околиці м.Гайсин, а також дороги до с.Степашки.

За інформацією з офіційного веб-сайту обласної Ради

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *