Депутатський корпус

Список депутатів Гайсинської районної ради 7 скликання

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Дата народження

Висунутий партією

Посада та місце роботи депутата

Балахтар

Анатолій

Леонідович

27.06.1966 Гайсинська РО ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Директор Михайлівської СЗШ І-Ш ст.
Бартош

Анатолій

Семенович

 05.06.1962  Гайсинська РО ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»  Директор ТОВ АТП «Плюс»
БезбахОлег

Михайлович

28.09.1969 Гайсинська РО Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Завідуючий ФАП с. Кунка
Боровий

Григорій

Іванович

15.08.1965 Гайсинська РО ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Голова районної ради
ВойтенкоГалина

Михайлівна

18.09.1952 Гайсинська РО Аграрна партія України Голова СФГ „Агрозлагода” с.Губник
Грабовський

Володимир

Петрович

 11.05.1972  Гайсинська РО Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”  Художній керівник, музична школа
Долиняний

Володимир

Миколайович

 09.03.1960  Гайсинська РО Аграрна партія України  Голова СВК «Нива» с.Гранів
 Кирилюк РоманМиколайович 03.01.1968 Гайсинська районна організація Політична Партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Голова СФГ «Крона» с.Чечелівка
Ковальчук Сергій

Михайлович

 24.01.1962  Гайсинська РО Аграрна партія України  Голова ФГ „Чиста криниця”
 Колісніченко

Олександр

Іванович

 14.02.1974 Гайсинська РО Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”  Тимчасово не працює
 Колодій МайяОлександрівна  06.08.1978  Гайсинська РО Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”  Перукар ФОП «Гетьман»
Кондратюк Анатолій

Степанович

 30.10.1955 Гайсинська РО ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Опозиційний блок»  Пенсіонер
 Котик НаталіяВолодимирівна 02.06.1977 Гайсинська РО Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Лаборант Степаської АЗПСМ
 Кропив’янська НаталяПетрівна 28.08.1975 Гайсинська РО ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Опозиційний блок» Тимчасово не працює
 Лебідь Юрій

Іванович

 17.01.1974 Гайсинська РО Аграрна партія України  Директор МПКВП „Лебідь”
 Манелюк НаталіяВікторівна 21.08.1969 Гайсинська РО ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Адміністратор ТОВ ПК «Зоря Поділля»
 Носенко ГалинаВасилівна 12.08.1970 Гайсинська РО «Радикальна Партія Олега Ляшка» Вчитель Кунківської СЗШ І-Ш ст.
Павлюк Світлана

Іванівна

28.03.1977 Гайсинська РО ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Вчитель НВК: СЗШ І-Ш ст. – ДНЗ с.Бондурі
 Перкун ВіталійАнатолійович 19.09.1966 Гайсинська РО Політична Партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ» ФОП Перкун В.А.
 Побережнюк ІгорПетрович 14.03.1971 Гайсинська РО Політична Партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Фельдшер Гайсинської станції ШМД
Поворознюк Микола

Іванович

22.09.1951 Гайсинська РО ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Завідуючий музеєм «Пам’ять Чорнобиля»
 Семенець ПетроГригорович 12.04.1979 Гайсинська РО Політична Партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Директор Карбівської СЗШ І-Ш ст.
 Семенюк ВладиславОлександрович 24.05.1994 Гайсинська РО «Радикальна Партія Олега Ляшка» Приватний підприємець
Семенюк Оксана

Іванівна

22.01.1973 Гайсинська РО «Радикальна Партія Олега Ляшка» Спеціаліст з юридичних питань міської ради
 Сікорський СтепанАнтонович 27.04.1952 Гайсинська РО Аграрна партія України Пенсіонер
 Склярук СергійДмитрович 04.04.1972 Гайсинська РО Аграрна партія України Тимчасово не працює
Сливка Володимир

Мефодійович

13.08.1961 Гайсинська РО Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Пенсіонер
 Стрєльніков ВадимЮрійович 25.08.1977 Гайсинська РО Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Юрисконсульт ПАТ «Вінницягаз»
 Уткін ВладиславАнатолійович 12.02.1964 Гайсинська РО ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Голова Гайсинської райдержадміністрації
Химич Василь

Гаврилович

 01.03.1958 Гайсинська РО Аграрна партія України Директор Харпацької СЗШ І-Ш ст.
 Шатілов МиколаБорисович 01.08.1953 Гайсинська РО ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Директор Будинку культури с. Куна
 Шевчук ВіталійПавлович 27.07.1975 Гайсинська РО ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Головний бухгалтер СВК с.Митків