Депутатський корпус

Список депутатів Гайсинської районної ради 6 скликання

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Дата народження

Висунутий партією

Посада та місце роботи депутата

Артеменко Олександр Анатолійович

29.04.1958

Українська партія „Єдність” Тимчасово не працює
Бень Марія Дмитрівна

24.10.1957

Партія регіонів Начальник районного управління держсанепідемстанції у Вінницькій області, головний державний санітарний лікар району
Бойко Петро Олександрович

04.07.1961

Партія регіонів Голова райспоживспілки
Власюк Михайло Васильович

15.10.1974

Народна Самооборона Фельдшер виїзної бригади ШМД Гайсинської ЦРЛ
Вознюк Сергій Володимирович

01.05.1963

Партія регіонів Голова правління СВК „Трудівник” с.Ярмолинці
Войтенко Галина Михайлівна

18.09.1952

ВО „Батьківщина” Голова СФГ „Агрозлагода” с.Губник
Волошанюк Світлана Григорівна

02.01.1960

Партія регіонів Директор Кузьминецької СЗШ І-Ш ст..
Грабовський Володимир Петрович

11.05.1972

ВО „Батьківщина” Художній керівник, музична школа
Гридзь Володимир Максимович

28.07.1953

ВО „Батьківщина” Інженер-електрик ЗАТ „Зернопродукт МХП”
Гринчук Лариса Петрівна

04.02.1969

ВО „Батьківщина” Приватний підприємець
Гуляренко Надія Олексіївна

01.12.1964

ВО „Батьківщина” Заступник директора СЗШ І-Ш ст. с. Чечелівка
Дудар Костянтин Костянтинович

04.01.1950

Партія регіонів Директор ПОП СП „Колос”
Жабановський Євген Арсенович

25.05.1932

Комуністична партія України Пенсіонер
Загороднюк Андрій Іванович

03.11.1971

Народна Самооборона Інженер ПП Пастушенко
Зозуля Людмила Григорівна

19.02.1943

ВО „Батьківщина” Учитель хорових дисциплін музичної школи
Ковальчук Сергій Михайлович

24.01.1962

Фронт Змін Голова ФГ „Чиста криниця”
Колісніченко Олександр Іванович

14.02.1974

ВО „Батьківщина” Старший інспектор відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації
Кондратюк Анатолій Степанович

30.10.1955

Партія регіонів Тимчасово не працює
Кондратюк Олександр Іванович

07.08.1967

Комуністична партія України Механізатор ТОВ ПК „Зоря Поділля”
Кондренко Василь Володимирович

28.07.1969

ВО „Батьківщина” Зубний технік Гайсинської ЦРЛ
Котик Наталя Володимирівна

12.06.1977

ВО „Батьківщина” Лаборант Степашської АЗПСМ
Кравчук Сергій Михайлович

01.04.1955

Українська Народна партія Керуючий відділенням ЗАТ „Зернопродукт МХП”
Лебідь Юрій Іванович

17.01.1974

Фронт Змін Директор МПКВП „Лебідь”
Лисюк Олександр Гнатович

09.12.1963

Українська партія „Єдність” Голова ФГ „Нива” с.Гунча
Маєвський Микола Янович

11.11.1955

Нова політика Головний лікар Кунянської АЗПСМ
Михайлик Людмила Дмитрівна

22.06.1950

Партія регіонів Пенсіонер
Молодов Сергій Іванович

25.10.1964

Партія регіонів Голова СП „Супутник”
Нижник Світлана Володимирівна

21.03.1960

Українська партія „Єдність” Зав.господарством відділку „Бубнівський” ТОВ ПК „Зоря Поділля”
Пастушенко Руслан Анатолійович

27.06.1970

Народна Самооборона Директор ТОВ „Ленд”
Перкун Віталій Анатолійович

19.09.1966

Фронт Змін Пенсіонер
Петренко Петро Филимонович

05.07.1963

Українська партія „Єдність” Керуючий відділком № 2 „Кіблицький” ТОВ ПК „Зоря Поділля”
Пилюшко Володимир Васильович

27.09.1963

Фронт Змін Директор ФОП Пилюшко В.В.
Погорілий Леонід Іванович

01.05.1962

Українська Народна партія Головний зоотехнік Теплицької філії ЗАТ „Зерно продукт МХП”
Руденко Віталій Миколайович

04.08.1959

Українська партія „Єдність” Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації
Рудь Дмитро Іванович

07.11.1948

Партія регіонів Директор ТОВ „Мітлинецький”
Савельєв Сергій Володимирович

16.11.1969

Партія регіонів Головний лісничий райагролісу
Савчук Анатолій Михайлович

24.08.1950

Фронт Змін Голова СВГ „АМО – С”
Самаруха Іван Томович

20.10.1940

Українська партія „Єдність” Керуючий відділком № 9 „Бубнівський” ТОВ ПК „Зоря Поділля”
Сегеда Андрій Миколайович

22.11.1951

Партія регіонів Пенсіонер
Сікорський Степан Антонович

27.04.1952

Партія регіонів Голова районної ради
Сіньковська Галина Василівна

11.04.1969

ВО „Батьківщина” Завуч Рахнянської СЗШ І-Ш ст.
Сливка Володимир Мефодійович

13.07.1961

ВО „Батьківщина” Пенсіонер
Стецюк Анатолій Володимирович

01.02.1949

Комуністична партія України Директор Гайсинської філії ТОВ „Агросоюз”
Ткаченко Іван Петрович

28.03.1949

Українська Народна партія Пенсіонер
Триандофілова Оксана Федорівна

04.04.1975

ВО „Батьківщина” Спеціаліст фінансово-господарського відділу міської ради
Уткін Владислав Анатолійович

12.02.1964

Українська партія „Єдність” Тимчасово не працює
Фіщенко Оксана Миколаївна

21.01.1967

Фронт Змін Директор ТОВ „СКІФ”
Химич Василь Гаврилович

01.03.1958

Партія регіонів Директор СЗШ І-Ш ст.. с.Харпачка
Цвігун Олександр Васильович

18.08.1959

Комуністична партія України Заступник голови районної ради
Чекалюк Микола Петрович

14.03.1963

Фронт Змін Директор ПП ТМРГ „Дашівське”
Шпак Михайло Якович

15.11.1943

Партія регіонів Голова правління ЗАТ „Гайсинфарм”
Штельмах Галина Марківна

24.09.1961

Партія регіонів Диспетчер комбінату комунальних підприємств
Юрченко Анатолій Миколайович

12.11.1959

Партія регіонів Директор районного центру зайнятості
Юрченко Василь Андрійович

07.01.1950

ВО „Батьківщина” Пенсіонер
Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex