День захисту дітей відзначили юні гайсинчани

Кожна дитина має  право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І Міжнародний день захисту дітей, що відзначається щороку 1 червня,  – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Напередодні дня захисту дітей, 30 травня 2019 року, юні гайсинчани  завітали на   свято, яке відбулося у  міському парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького. Тепло і щиро привітали дітей, що завітали на свято, голова районної ради Григорій Боровий і заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий. Посадовці разом із службовцями управління освіти, фізичної культури та спорту, служби у справах дітей, відділу культури та туризму  райдержадміністрації    нагородили грамотами та подарунками волонтерів Всеукраїнської  акції «Від серця до серця», переможців фестивалю творчості та талантів дітей з обмеженими функціональними можливостями «Повір у себе», кращих спортсменів Гайсинської ДЮСШ, вихованців Будинку школярів та молоді і станції юних техніків, переможців різних обласних конкурсів та змагань. Долучився до вітань народний депутат України Микола Кучер. Микола Іванович передав подарунки кожній дитині-сироті чи позбавленій батьківського піклування. Подарунки від депутата цим діткам вручили голова голова районної ради Григорій Боровий, заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, начальник служби у справах дітей РДА Ольга Грабовенко та помічник народного депутата Миколи Кучера Мар’яна Нарожна.

Пісні, танці, конкурси, ігри, безкоштовне морозиво та прохолода від фонтану допомогли діткам отримати чудовий святковий настрій.