День села відсвяткувала Бубнівська громада

11 серпня 2019 року  мешканці сіл Бубнівка, Новоселівка і Дмитренки    відзначили чудове свято, що об’єднало всю громаду – День села. На святково прибраному подвір’ї Бубнівського будинку культури урочисто прибраними світлицями, короваями із ужинків нового урожаю та гарними українськими піснями бубнівчани зустрічали гостей, серед яких голова районної ради Григорій Боровий. 

Першою зі святом присутніх привітала  Бубнівський сільський голова Тамара Гончарук. Вона побажала кожному тепла, миру, злагоди і добробуту у родинах. Щиро привітали сельчан голова районної ради Григорій Боровий та інші почесні гості. Підсумували на святі добрі справи місцевих жителів, які в різні часи щоденною працею зміцнюють добробут Бубнівської громади, зберігають і примножують традиції і звичаї. Вшанували про полеглих у часи Голодоморів, тих хто не повернувся із вогненних доріг Другої Світової та земляків,  які втратила Бубнівська громада під час війни на Сході України –  Миколи Бороняка, Ігоря Воловенка, Олександра Дмитренка. Пам’ять про них назавжди залишиться у серцях односельчан.

Організатори свята щиро дякують усім  спонсорам та благодійникам за допомогу у проведенні свята,  приємні подарунки та масу чудових емоцій.