День села у Грузькому

Весело та щиро, з почуттям  гордості за рідний край   відзначили жителі Грузького 9  серпня цього року  своє свято – день села. Тепло привітав земляків зі святом села та  із закінченням жнив   голова районної ради Григорій Боровий, уродженець Грузького. У своєму виступі Григорій Іванович нагадав усім про багату історію села, про  талановитих людей, які прославляли і прославляють його. Керівник району вручив сільському голові Оксані Волчанській та директору місцевої школи Жанні Бабій сертифікати за перемоги у 14 обласному та 2 районному конкурсах проектів розвитку територіальних громад.Привітала усіх зі святом сільський голова Оксана Волчанська, яка щиро подякувала представникам громади за важку працю і любов до землі, та побажала усім присутнім міцного здоров’я, миру, добробуту, сприятливої погоди та відмінних урожаїв. Сільська влада відзначила  грамотами та пам’ятними дарунками майстринь народної творчості, ювілярів, подружжя, що прожили у шлюбі 50 років, а також родини, у яких цього року народилися малюки. До речі, всі сім’ї, у яких народжуються малюки, отримують по 5 тисяч гривень одноразової допомоги та по тисячі гривень щомісяця протягом трьох років від ТОВ «Агропідприємство Грузьке». Ця допомога – лише невелика частка тих коштів, яке це підприємство виділяє на соціальний розвиток села і підтримку його мешканців. Керівники ТОВ «Агропідприємство Грузьке» – генеральний директор Олексій Янчук та  виконавчий директор  Іван Наляжний – вітаючи селян із святом, нагородили грошовими преміями усіх працівників агропідприємства, а ще повідомили про рішення дати на паї по 2 т зерна або 8 тис. грн., 25 кг насіння соняшника і 50 кг цукру. Також Олексій Феофанович приїхав на свято з чудовим подарунком для місцевої школи – інтерактивна дошка з проектором і ноутбуком.

Незабутні враження залишилися у всіх присутніх від музичних дарунків учасників  художньої самодіяльності  сільського Будинку культури та   працівників районного Будинку культури, які теж завітали у село Грузьке на свято.

По закінченню свята голова районної ради Григорій Боровий, сільський голова Оксана Волчанська та керівники ТОВ «Агропідприємство Грузьке» оглянули дитячий садок, під час чого обговорили хід виконання ремонтних робіт у харчоблоці і подальші обсяги необхідної допомоги  об’єктам соціальної сфери.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *