Чорнобиль – трагедія всесвітнього масштабу

26 квітня 2019 року Україна відзначила   33 роковини трагедії, яка прямо чи опосередковано торкнулася кожного українця, – аварії на Чорнобильській атомній електростанції. З нагоди цієї трагічної дати  у  районному будинку культури  відбулась тематична зустріч з ліквідаторами аварії на ЧАЕС та переселенцями.

Спогади про Чорнобильську трагедію поєднали у спільній пам’яті гайсинчан, які були учасниками тематичної зустрічі. Перед присутніми виступив голова районної ради Григорій Боровий: «Чорнобильська трагедія – найстрашніша техногенна трагедія не лише для нашого українського народу, а для усього  світу. Тисячі людей віддали своє життя і здоров’я заради того, аби зменшити її наслідки.. Низький уклін рятувальникам від усіх гайсинчан за подвиг, за героїзм і мужність» Про подвиг, який здійснили люди під час ліквідації результатів катастрофи, зазначив у своєму виступі голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль» Микола Поворознюк.

Голова районної ради Григорій Боровий  вручив почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації активним членам районної організації «Союз Чорнобиль»:  учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Сергію Зазнобі та Івану Іщенку, потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС Олені Богуцькій, Аллі Титоренко і Тетяні Гулей.

Голова Гайсинської районної громадської  організації «Союз Чорнобиль» Микола Поворознюк вручив почесні нагороди підприємцям, які активно допомагають  організації, а саме: орден «Знак Пошани Чорнобиль» Юрію Лебедю, Дмитру Рудю, Зої Тептюк, Володимиру Долиняному, Роману Кирилюку та зірку «За заслуги ІІ ступеня» – Василю Тромбовецькому, Катерині Макарчук, Анатолію Барташу, Петру Носенку, Олександру Миколюку.

Працівники культури району підготували для ліквідаторів аварії на ЧАЕС, переселенців, членів їхніх родин та усіх гайсинчан тематичну  концертну програму.