Четверту на території Гайсинського району місцеву пожежну команду створено у с.Зятківці

19 серпня 2019 року у с. Зятківці відбулося урочисте відкриття четвертої на території Гайсинського району місцевої пожежної команди вогнеборців-добровольців. Створення місцевої пожежної команди значно покращить оперативність реагування на пожежі та інші можливі надзвичайні ситуації на території Зятківецької сільської ради. Адже у зону відповідальності МПК входить три населених пункти, у яких проживає близько 2 тисяч мешканців.

На урочисте відкриття пожежної команди вогнеборців завітали почесні гості: голова районної ради Григорій Боровий, заступник голови Гайсинської райдержадміністрації Сергій Несвятий, начальник Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Руслан Шевчук, помічник начальника Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Юлія Каменюк, начальник Гайсинського районного сектору ГУ державної служби з надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області Володимир Мороз. Звертаючись до присутніх вогнеборців-добровольців та жителів села, вони  привітали їх із відкриттям цієї пожежної команди, адже гарантування безпеки громадян є одним із найважливіших завдань держави і органів влади, а створення місцевого підрозділу Служби порятунку, безпосередньо в територіальній громаді, безумовно вплине на захищеність її жителів.

Зятковецький сільський голова Микола Керанчук у свєму виступі зазначив, що село постійно розвивається, адже тут живуть справжні патріоти та надзвичайно працьовиті люди. Микола Григорович вручив почесним гостям подяки за сприяння в організації місцевої пожежної команди Зятковецької сільської ради. Особливу подяку він висловив депутату районної ради, директору ПП «Скарби Поділля» Юрію Лебідю за його постійну допомогу на благо розвитку громади.  Подяки за сприяння в організації місцевої пожежної команди сільський голова вручив також  директору ТОВ «ПК «Зоря Поділля» Андрію Шелестюку, заступнику директора ТОВ «ПК «Зоря Поділля» з земельних та соціальних питань Ігорю Бевзу, менеджеру з адміністративної діяльності ТОВ «ПК «Зоря Поділля» Юрію Грабовенку, завідувачу Зятковецького відділку ТОВ «Укрелко» Василю Стецьку, приватному підприємцю Віталію Сторожуку та голові ФГ «ЕкоАгроДар» Богдану Кущинському.

У новоствореній команді вогнеборців-добровольців нестимуть службу четверо місцевих жителів: Михайло Мамай, Олександр Гринюк, Володимир Лебідь та Олексій Козачук. Сільські вогнеборці забезпечені необхідною пожежною технікою та обладнанням та вже заступили на чергування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *