Category Archives: 2015 рік

Про районну Дошку пошани у 2015 році

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ГАЙСИНСЬКОЇ                         ГОЛОВИ ГАЙСИНСЬКОЇ  

РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ                        РАЙОННОЇ РАДИ

АДМІНІСТРАЦІЇ

від  29.07.2015 року № 158                    від  29.07.2015 року № 16             

 Про районну Дошку Пошани

 1. За досягнення значних успіхів у праці та з нагоди 24-ї річниці незалежності України визнати кращими і занести на районну Дошку Пошани з врученням відповідних свідоцтв наступні трудові колективи:

–  Товариство з обмеженою відповідальністю «Гайсинський молокозавод»(генеральний директор – Осадчий Тарас Володимирович);

– Сільськогосподарський виробничий кооператив «Трудівник» с.Ярмолинці (голова – Вознюк Сергій Володимирович, голова профспілкового комітету – Богатчук Фросина Петрівна);

– Навчально-виховний комплекс: «Гайсинська середня загальноосвітня школа-інтернат І-Ш ступенів – гімназія» (директор – Мендусь Людмила Георгіївна, голова профспілкового комітету – Січкар Олена Юліанівна);

– Управління праці та соціального захисту населення  Гайсинської районної державної адміністрації  (начальник – Семирунчик Сергій Григорович, голова профспілкового комітету – Бессараб Олена Валеріївна);

–  Колектив галузі культури Гайсинського району (начальник – Ричков Микола Леонідович, голова профспілкового комітету – Обертинська Наталія Пилипівна);

– Гайсинська об’єднана державна податкова інспекція головного управління державної фіскальної служби у Вінницькій області (начальник – Березнер Володимир Анатолійович, голова профспілкового комітету – Горбань Наталія Михайлівна);

– Поліклінічне відділення Гайсинської центральної районної лікарні (завідуюча – Бортник Світлана Олександрівна, голова профспілкової групи – Ковальчук Наталія Олександрівна);

– Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Носовецької  лікарської дільниці (завідуючий – Меланич Микола Григорович, голова профспілкової групи  – Зеленюк Аліна Іванівна).

2. Розглянувши подання керівних і профспілкових органів підприємств, установ та організацій, за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомі трудові здобутки занести на районну Дошку Пошани  з врученням свідоцтв та виплатою одноразової нецільової матеріальної допомоги в розмірі 100,00 грн. кожному:

–  Антонюк Світлану Сергіївну – приватного підприємця;

–  Бабія Миколу Володимировича – тракториста-машиніста ПрАТ «Зернопродукт МХП» с.Краснопілка;

– Бабія Руслана Вікторовича – механізатора ТОВ «Агропідприємство «Грузьке» с.Грузьке;

– Бартоша Анатолія Семеновича – директора ТОВ автопідприємство «Плюс» м. Гайсин;

– Бортник Світлану Олександрівну – завідуючу поліклінічним відділенням центральної районної лікарні;

–  Бурмеху Леоніда Михайловича – токаря Гайсинської ремонтної бази філії «ВРТП «Укргазенергосервіс»;

– Василькевича Романа Миколайовича – тракториста-машиніста відділення «Кунянське» ТОВ «ПК «Зоря Поділля;

–  Всяченкова Володимира Сергійовича – укладальника хлібобулочних виробів ПАТ «Концерн Хлібпром»;

–  Глобу Степана Степановича – електромеханіка філії «Завод по виробництву комбікормів, префіксів та концентратів» ТОВ «Цехове Корм ЛТД»;

–  Головатюка Михайла Дорофійовича  – голову первинної ветеранської організації  ДП «Гайсинський лісгосп», ветерана праці;

–  Гусаренка Миколу Івановича – механізатора СФГ «Фортуна» с.Карбівка;

–  Дідур Надію Михайлівну – секретаря Кіблицької сільської ради;

–  Дмитренка Олександра Олександровича – дільничничого інспектора міліції СДІМ Гайсинського РВ УМВС України у Вінницькій області, капітана міліції;

–  Кацана Анатолія Анатолійовича – тракториста гайсинського лісництва ДП «Гайсинський лісгосп»;

– Климика Василя Васильовича – водія вантажного автомобіля ПрАТ «Райагрохім»;

–  Ковальчука Сергія Михайловича – голову фермерського господарства «Чиста криниця» с.Кисляк;

–  Ковернегу Галину Іванівну – оператора машинного доїння відділення   «Мелешківське» ТОВ «ПК «Зоря Поділля;

–  Козовіту Петра Петровича – головного зоотехніка  СВК «Нива» с.Гранів;

–   Колодій Тетяну Анатоліївнау– лікаря загальної практики – сімейного лікаря АЗПСМ №2 м.Гайсин;

–  Костюк Наталію Валеріївну – педагога–організатора СЗШ І-Ш ступенів №2 м.Гайсин;

–  Кухаренко Сніжану Анатоліївну – інженера–хіміка ДП «Гайсинський спиртовий завод»;

–  Куценко Оксану Василівну – головного бухгалтера Гайсинської філії ДП ЗАТ Теувес Холдінг «Тегра Україна ЛТД»;

–  Кучерука Миколу Сергійовича – агронома  ФГ «Чиста криниця» с.Кисляк;

– Міщенка Олександра Миколайовича – приладиста служби автоматизації виробництва і телемеханіки Гайсинського ЛВУМГ «Черкаситрансгаз»;

– Олійник Олену Іванівну – диригента народного аматорського ансамблю пісні і танцю Краснопільського сільського Будинку культури;

–  Подлесню Людмилу Франківну – оператора машинного доїння філії «Золота Нива» ПрАТ «Зернопродукт МХП» С.Носівці;

– Постернак Маргариту Сергіївну – головного бухгалтера КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»;

– Сорокопуда Валерія Васильовича – муляра комунального підприємства «Гайсинська ЖЕК»;

– Сябу Миколу Вікторовича – механізатора  СВК «Трудівник» с.Ярмолинці;

– Терлецького Володимира Івановича – головного інженера Гайсинського зерноскладу  ТОВ «Українська Елеваторна Компанія;

–  Тішкову Галину Дмитрівну – вихователя дошкільного навчального закладу №4 м.Гайсин;

–  Швеця Антона Юрійовича – чемпіон Європи з паратехквандо;

–  Ямкову Лесю Миколаївну – головного технолога відділення «Цукровий завод» ТОВ «ПК «Зоря Поділля»;

– Янковську Людмилу Петрівну – начальника КП «Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації»;

 Заступник голови районної державної адміністрації  Голова районної ради
                           С. Несвятий                                     С.Сікорський