АТ «Вінницягаз» інформує

Гайсинське відділення АТ «Вінницягаз» повідомляє, що у зв’язку з виконанням регламентно-ремонтних робіт на газопроводі високого тиску від вул. Заводської до ШГРП вул. І.Богуна, буде тимчасово припинено газопостачання по вул. І.Богуна з провулками, вул. Гайсинській, Залізничній, Західній, Зарічній  з 09.00 год 17.08.2020 року. Прогнозований період зупинки 5 днів.

Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних систем та безпечного  постачання природного газу споживачам. Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Газопостачання буде відновлене по мірі виконання запланованих робіт.

Прохання до мешканців будинків перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитись лише за наявності мешканців в своїх будинках.