8 cерпня – День військ зв’язку

Сьогодні, 8 серпня, в Україні відзначають День військ зв’язку. Святкування  з нагоди цього дня відбулися і у м.Гайсин, адже наше місто є місцем дислокації військової частини А0707, що є бойовим підрозділом військ зв’язку. Голова районної ради Григорій Боровий, вітаючи військовослужбовців-  зв’язківців під час урочистостей у районному будинку культури, від імені усіх гайсинчан висловив слова поваги та вдячності за вірність військовому обов’язку і  щоденну нелегку службу.

Хвилиною мовчання  присутні пом’янули загиблих героїв, які відділи своє життя за волю України, а до Обеліску Слави було здійснено покладання квітів.

Про історію створення і бойовий шлях військової частини розповів майор Вячеслав Лебедєв. Командир в/ч А0707 полковник Анатолій Гордієнко вручив ряду воїнів нагрудні знаки, грамоти і подяки. До святкових вітань долучилися заступник генерального директора ТОВ «Укрпромінвестагро» Анатолій Шульга і   директор ТОВ «ПК «Зоря Поділля» м. Гайсин Олександр Таранишин – керівники підприємств,   що надають постійну допомогу військовій частині, а з нагоди свята подарували зв’язківцям  неообхідну автомобільну техніку: банно-пральний комплекс і командно-диспетчерський пункт. Привітали молодших колег зі святом і ветерани військ зв’язку – полковник Олександр Феллер і майор Валентин Калита.

Святкового настрою надали всім присутнім на урочистостях пісенні та танцювальні  виступи працівників культури району. А гайсинчани, які завітали цього дня на центральну площу міста, мали змогу оглянути виставку військової техніки зв’язку, яку демонстрували воїни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *