60 років з музикою в серці та з любов’ю до дітей

28 листопада 2019 року в залі районного Будинку культури відбувся ювілейний концерт Гайсинської музичної школи «60 років з музикою в серці та з любов’ю до дітей» з нагоди 60-річчя заснування школи. Ось уже протягом 60 років Гайсинська музична школа – це перлина нашого району, яка наповнена юними талантами, яка виховує у майбутнього нашої країни почуття гідності, любові та краси. За ці роки школу закінчили понад 1500 випускників, а більше 300 обрали своєю професією музику і художнє мистецтво.

З нагоди святкування 60-річного ювілею Гайсинської музичної школи усіх присутніх привітали заступник голови райдержадміністрації Несвятий Сергій Миколайович, голова районної ради Боровий Григорій Іванович та подарували сертифікат на вручення грошової премії у розмірі 10 000 грн. для зміцнення матеріально-технічної бази музичної школи. Почесними грамоти та грошовими преміями відзначили викладачів школи.

На святі були присутні представники області. Директор Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича, Народний артист України, Городинський Станіслав Станіславович привітав колектив школи музичним подарунком. Габулінський Сергій Вікторович, заступник директора з навчально-виховної роботи Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури та мистецтв, директор Тульчинського коледжу культури, Заслужений працівник культури Трачук Леонід Данилович привітали колектив школи цінними подарунками. Грамотою Вінницького обласного комітету профспілки працівників культури був нагороджений колектив Гайсинської музичної школи «за високий професіоналізм, велику роботу по естетичному вихованню дітей, вагомий внесок у розвиток культури Вінничини та з нагоди 60-річчя заснування закладу»

Начальник відділу культури і туризму Гайсинської райдержадміністрації, Заслужений працівник культури України Ричков Микола Леонідович привітав колектив з славним ювілеєм, відзначив викладачів подяками та грошовими преміями, а також вручив подарунковий сертифікат на цифрове піаніно. Рада відділу культури і туризму Гайсинської райдержадміністрації привітала колектив школи цінними подарунками, а також музичним вітанням.

Колектив школи не забуває нікого, хто працював в музичній школі, тому були запрошені ветерани, Гаврищук Ігор Федорович ,(директор школи 2002-2005 років), Мехед Микола Михайлович (заступник директора з навчально-виховної роботи 2014-2016 років), випускниця 1989 року Кобринюк Людмила Дмитрівна.

Концерт школи відбувся за участі кращих учнів та колективів усіх відділів, а також випускників минулих років Синьоок Галини, Калініча Ярослава, Борової Софії.

Концерт пройшов на високому рівні, глядачі зустрічали учасників концерту бурхливими оплесками та були вдячні за чудовий концерт.