30 заяв від громад Гайсинського району подано для участі у 16 Обласному конкурсі проектів розвитку

15 березня 2019 року закінчився прийом  заяв для участі у 16 Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Від Гайсинського району на конкурс було подано 30 проектів. За умовами конкурсу, максимально можливою кількістю для всіх рад (крім ОТГ)  є 2 проекти. Цим правом скористалися і подали по 2 проекти: районна рада, міська рада, Бубнівська, Кущинецька, Кунянська, Чечелівська та Ярмолинецька сільські ради.  По 1 проекту подали Гранівська, Грузька, Михайлівська та  Степаська сільські ради. Краснопільська та Кунківська об’єднані територіальні громади представили на конкурс по 6 проектів (максимум для ОТГ).

На жаль, у цьому році не взяли участь в Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 10 сільських рад району:  Бондурівська, Губницька, Гунчанська, Жерденівська, Зятковецька, Карбівська, Кіблицька, Ладижинсько-Хутірська, Семиріцька, Харпацька.  Це прикрий факт, адже кількість поданих від району проектів впливає на кількість проектів-переможців і обсяг коштів фонду конкурсу, виділених на їх фінансування.

Проекти, подані від нашого району, відповідають 5 із 6 пріоритетних напрямів, визначених умовами 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад:

1) підтримка людей з обмеженими фізичними можливостями;

2) збереження історико-культурної та духовної спадщини;

3) розвиток спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів;

4) впровадження енергозберігаючих та ресурсоефективних технологій в закладах бюджетної сфери;

5) модернізація мереж вуличного освітлення.

Очікуємо на результати 16 Обласного конкурсу у травні цього року.