1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І Міжнародний день захисту дітей, що відзначається сьогодні,   – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Це добре і радісне свято у перший літній день відзначили і юні гайсинчани. Наймолодші жителі нашого району завітали на розважально-пізнавальний захід, що відбувся у  міському парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького. Тепло і щиро привітали дітей, що завітали на свято,  народний депутат України Микола Кучер, голова районної ради Григорій Боровий, голова райдержадміністрації Владислав Уткін. Разом із службовцями управління освіти, фізичної культури та спорту, служби у справах дітей, відділу культури та туризму  райдержадміністрації  вони нагородили грамотами та подарунками волонтерів Всеукраїнської  акції «Від серця до серця», переможців фестивалю творчості та талантів дітей з обмеженими функціональними можливостями «Повір у себе», кращих спортсменів Гайсинської ДЮСШ, вихованців Будинку школярів та молоді і станції юних техніків, переможців різних обласних конкурсів та змагань.

Пісні, танці, конкурси, ігри, безкоштовне морозиво та прохолода від фонтану допомогли діткам отримати цього дня чудовий святковий настрій.